Siparişim ne zaman Kargolanır? www.yildirimtoys.com üzerinden saat 16:00 a(cumartesi 12:00 a) kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler takip eden ilk iş günü karğolanır. Siparişiniz kargoya verildiğinde size mail yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişim ne zaman teslim olur?  Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3)  gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar bize iade edilir.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim? Siparişinizin durumu “sipariş hazırlanıyor”  şeklinde ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri yapabilirsiniz. Değişiklik yapmak  için bizi arayabilir yada mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?  www.yildirimtoys.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin Kapıda alıcı ödemelidir kargo ücreti ürün boyut ve adetine göre değişir.

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz? www.yildirimtoys.com un lojistik partneri “YURTİÇİ KARGO” dur. Siparişleriniz  “YURTİÇİ KARGO” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.

Yurt dışına teslimatınız var mı? Yurt dışı siparişleriniz sitemiz üzerinden alınamamaktadır. Yurt dışı siparişleriniz için WhatsApp aracılığı ile 05079253358 nolu telefondan iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.  

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Mağazamızı Arayın

+90 (536) 827 70 66

info@yildirimtoys.com

Mağazamızın çalışma saatleri:

Hafta içi:

Cumartesi:

Pazar

08:00 - 20:00

08:00 - 20:00

Kapalı